Przegląd prasy po meczu z Hutnikiem

Sprawdamy, jak na sobotni mecz naszego zespołu z Hutnikiem Kraków zareagowały krajowe oraz lokalne media.
22 Kwi / 05:04

hutnikkrakow.pl

Wygrywamy z Sandecją Nowy Sącz!

W Derbach Małopolski zwyciężamy nowosądeczan 1:0 i na "Suche Stawy" wracamy z trzema punktami.(czytaj więcej)

dts24.pl

Hutnik lepszy od Sandecji. Szanse na utrzymanie w lidze są już tylko iluzoryczne

Sandecja przystąpiła do dzisiejszego meczu z Hutnikiem wiedząc, że Wisła Puławy przegrała swoje spotkanie. To oznaczało, że jest szansa do nadrobienia trzech punktów względem miejsca dającego utrzymanie w lidze.(czytaj więcej)

sadecki.news

Sandecja strzelała, Hutnik zdobył gola, II liga się oddala

Nie ma szczęśliwego zakończenia meczu z Hutnikiem. Mimo ambicji, chęci zwycięstwa Sandecja przegrywa ważny mecz. Biało czarni dominowali, ale to było za mało, nie było goli. Strata punktów powoduje, że sytuacja zespołu z Nowego Sącza staje się dramatyczna.(czytaj więcej)

gazetakrakowska.pl

Sandecja na dnie. W drugoligowych derbach Małopolski górą Hutnik

Jeden gol przesądził o wygranej Hutnika Kraków w II-ligowych derbach Małopolski z Sandecją. Trafienie na wagę trzech punktów ekipa z Suchych Stawów zaliczyła jeszcze przed przerwą. Konkretnie Marcin Wróbel, który z bliska posłał piłkę do siatki.(czytaj więcej)

sądeckie.pl

Sandecja przegrywa w sobotnim spotkaniu 29. kolejki II ligi. Hutnik Kraków zdobywa pełną pulę punktów

W emocjonującym spotkaniu 29. kolejki II ligi, Hutnik Kraków zdołał zdobyć pełną pulę punktów, pokonując Sandecję Nowy Sącz 1:0. Decydujący moment nastąpił w 37. minucie, kiedy to Marcin Wróbel umieścił piłkę w siatce, zapewniając swojej drużynie zwycięstwo.(czytaj więcej)

limanowa.in

Sandecja na dnie ligowej tabeli. Będzie kolejny spadek?

Wczoraj Sandecja Nowy Sącz przegrała z Hutnikiem Kraków 0:1 i na pięć kolejek przed końcem sezonu zamyka drugoligową tabelę. Kolejny występ w II lidze zanotował wychowanek Uranu Łukowica, Kacper Talar.(czytaj więcej)